Anasayfa

Anahtarınız mı kayboldu ? Anahtarlarınızı bulamıyor musunuz ? Anahtarınız mı arızalandı ?

İstanbul Uzman Çilingir 7 gün 24 saat boyunca İstanbul ve civarında oto anahtarlarınız ile ilgili her türlü probleminizde size yardımcı olmaktadır.Aracınız herhangi bir hasar görmeden işimizi itina ile yapmaktayız.En kısa sürede size ulaşıp en uygun maliyetle oto çilingir hizmeti sunmaktayız.Bu hassas konuda güvenilir ve işini bilen insanlarla çalışmak istiyorsanız numaramızı kaydedin ve ihtiyaç halinde bize ulaşın.

uzman çilingir

İmmobilizer otomobillerin araç çalıştırma (kontak) sistemine takılan elektronik bir devredir. Bu elektronik devrenin bir parçası arabayı çalıştıran kontak anahtarı içindedir ve bu parça tamamlanmadan motor çalışmaz. Araçalarınızı çiziksiz ve hasarsız bir şekilde açmakta olup anahtar ve mekanizma ile ilgili tüm sorunlarınızı firmamız olan uzman çilingire bildiriniz kesintisiz hizmetimiz sizlerle. Oto Çilingir; Araba anahtarınız veya kumandanız mı bozuldu? Bunun için arabanıza zarar vererek kapıyı zorlamanıza gerek yok. Çünkü bizler araçlarınızı zararsız ve çiziksiz açmaktayız. Araç kapınızı zararsız bir şekilde açalım ve anahtarınızı size teslim edelim. Oto çilingir de hizmette sınır yok araçlarınız zararsız açılır ve anahtar kopyalanır. Kelebek camı kırmak size masraf açmaktan başka iş çıkarmaz. Servis numarasını arayıp Oto, araç çilingir servisi alabilirsiniz. Uzman çilingir olarak size sınırsız hizmet sunmaktayız.

7/24 ÇİLİNGİR HİZMETİ: 0534 245 65 950541 713 14 05

uzman çilingir

Bu nedenle İmmobilizer; olan otomobiller, düz kontak” yapılamaz ve çalınmaları çok daha güçtür. Hırsızlık olaylarınında en dikkat çekici husus ; hırsızların vakit kaybetmeden açabilecekleri kapılara yönelmeleridir. Bu konuda kapınızın emniyet seviyesinin yüksek olması için geliştirilmiş sistemler mevcuttur. Bizimle irtibata geçerseniz sizin için en uygun çözümleri hizmetinize sunmaktayız. Unutmayın; tedbir almamak, kabullenmektir. Mal kayıplarınızı engellemek ve üzücü olaylarla karşılaşmamak için bize Ulaşın.

Call Now Button