Aydos Çilingir

Aydos ÇilingirServisimizde mevcut olan işlerimiz arasında yaptıklarımız; Çelik kapı kilit değişimi,çelik kapı tamiri,Mul-T-Lock kilit , kale kilit değişimi, asma kilit satışı ve değişimi, kapı  emniyetli hale getirmek,çelik kapı açma,oda kapısı açma ve kilit değiştirme ,bina kapısı kilit değişimi,hidrolik satışı ve montajı, hidrolik ayarı,kapı yayı, master pas kilit,master asma kilit yapımı, master pas asma kilit yapımı, tek anahtarla birden fazla asma kilit açma,oda kapısı joker anahtar, bisiklet kilidi satış ve tamir,motor disk kilidi, çekmece kilidi, kilit sistemleri ve tamiri, dolap kilitleri,sıfırdan kilit ve mekanizma montajı gibi işleriniz yapılmaktadır.

Sektörümüzde asla kaçak yada belgesiz işlemler yapılmamaktadır. Bizler bu işin tam anlamıyla başarmış firma olarak sizlerin ev,oto ve iş yeri çilingir hizmetlerini yapmaktayız. Kapınız da oluşan tüm arızalarınızı gidermek için profesyonel uzman kadromuzla servis vermekte olup kalitemizi göstermekteyiz. Kilit değişimlerinde tamamen güvenli ve kaliteli malzemeler kullanmaktayız ve sizlerin can ve mal güvenliğini üst seviyeye taşımaktayız. İletişim için arayınız.Aydos Acil Çilingir; Servisimiz siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermektedir. Motorlu ve uzman kadromuzla sizlere maksimum 15 dakika içinde ulaşmaktayız.Kapılarınızı en hızlı ve zarar vermeden açmaktayız. Ayrıca firmamız da her marka göbek değişimi, her marka hırsız emniyetli göbek değişimi, alarmlı kilit montajı, iç kapı bakımı, kilit değişimi ve kapı otomatiği montajı yapmaktayız. Kapılarınızı korsan çilingirlere veya işi bilmeyen çilingirlere emanet etmeyin. Aydos Acil Çilingir olarak bizim önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.


Aydos Anahtarcı

Aydos anahtarcı servisi hizmetiniz’de. Arızalı kapı kilitleri ve anahtarlarınızdaki sorunları çözüyoruz. Kapınızı açmayan anahtarlarınızı fazla zorlayarak kilidinizi de bozmayın hemen bizleri arayın ve ekip çalışanlarımız sizlere yardımcı olsunlar. Eğer kendi başınıza iş yapmaya kalkar iseniz başınıza daha büyük maaliyetler açabilirsiniz.

Aydos anahtarcı olarak ev,oto,kasa anahtar sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Sizlerin mağduriyetini 7/24 gidermek için vardıyalı sistem ile ekiplerimizi gece gündüz aktif olarak çalıştırmaktayız. Başınıza gelebilecek anahtar açmama sorunları için lütfen bize ulaşın ve sorununuzu profesyonelce çözelim. İstanbul anadolu yakasında tüm bölgelere servisimiz mevcuttur.


Aydos Çilingir 

Aydos Oto Çilingir 

Aydos Kapı Tamiri Servisi 

Aydos 24 Saat Açık Çilingir 

Aydos Çelik Kapı Tamiri

Aydos Anahtarcı

Aydos Kasa Çilingir

Aydos Kale Kapı Servisi 

Aydos Kilit Değişimi 

Aydos Dierre Kilit Servisi

Aydos Gece Açık Çilingir 

Aydos en yakın çilingir 

Aydos çevresinde çilingir

Aydos yakınında çilingir 

Aydos acil çilingir 

Aydos gece acil çilingir 

Aydos gece açık çilingir

Aydos 24 saat açık çilingir 

Aydos mahallesinde çilingir 

Aydos hızlı çilingir 

Aydos uygun çilingir 

Aydos ucuz çilingir 

Aydos bölgesinde çilingir 

Aydos nöbetçi çilingir


– ÜRÜNLERİMİZ –

Call Now Button