İmes Çilingir

İmes çilingir olarak hizmetimize devam eden profesyonel çalışan ekibimiz, sayısız çilingir ve kilit değiştirme hizmeti gerçekleştirerek siz kıymetli imes halkının hizmetindeyiz. Servisimizde mevcut olan işlerimiz arasında yaptıklarımız;Çelik kapı kilit değişimi,çelik kapı tamiri, kale kilit değişimi, asma kilit satışı ve değişimi, kapı  emniyetli hale getirmek,çelik kapı açma,oda kapısı açma ve kilit değiştirme ,bina kapısı kilit değişimi,hidrolik satışı ve montajı, hidrolik ayarı,kapı yayı, master pas kilit,master asma kilit yapımı, imes çilingir ekibleri yaptığı işlerin içind; master pas asma kilit yapımı, tek anahtarla birden fazla asma kilit açma,oda kapısı joker anahtar, bisiklet kilidi satış ve tamir,motor disk kilidi, çekmece kilidi, kilit sistemleri ve tamiri, dolap kilitleri,sıfırdan kilit ve mekanizma montajı gibi işleriniz yapılmaktadır.

Sektörümüzde asla kaçak yada belgesiz işlemler yapılmamaktadır. Bizler bu işin tam anlamıyla başarmış firma olarak sizlerin ev,oto ve iş yeri çilingir hizmetlerini yapmaktayız. Kapınız da oluşan tüm arızalarınızı gidermek için profesyonel uzman kadromuzla servis vermekte olup kalitemizi göstermekteyiz. Kilit değişimlerinde tamamen güvenli ve kaliteli malzemeler kullanmaktayız ve sizlerin can ve mal güvenliğini üst seviyeye taşımaktayız. İletişim için arayınız.İmes Acil Çilingir

İmes Acil çilingir hizmeti ile imes civarı tüm mahalleye uygun ve kaliteli çilingir servisi  vermekteyiz.  Motorlu  ekipler sizlere en kısa zaman’da kapınızda olmaktadır. Kale kilit gibi bir çok çeşit göbekler ile sınırsız ürün ve hizmet ile sizlerle beraberiz. İmes acil çilingir firmamız’da çalışan tam profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere verdiği her hizmetin ustaca yapıldığını ispatlamaktadır. Çoğu insanlarımızda olan dalgınlık ve unutkanlık  yüzünden anahtarlarınızı içeride veya kapının arkasında bırakmak durumunda kalmaktasınız. Sizlerin bu sorununu en iyi şekilde bizzat imes acil çilingir firmamızdan gelen ekip arkadaşlarımız çözmektedir. Bizlere 7/24 mobil hattan ulaşabilirsiniz aldığınız hizmetin memnuniyetini işleminiz bittiğinde göreceksiniz.


İmes Oto Çilingir


İmes oto çilingir
firmamız araçlarınızı gayet başarılı bir sonuç ile açmaktadır. Size verilen oto çilingir servis sürecinin 15 dakikayı geçmemesi için özenle hızlı servis vermeye gayret göstermekteyiz.Çoğu arabalarda otomatik kilitleme sistemi bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı anahtarınız kontakta iken otomatik kapatma işlemi devreye girer ve aracınız otomatikman kilitleme moda geçer ve yedek anahtarsız açılamaz. Eğer yedek anahtarınız yok ise İmes oto çilingir firmamızı arayarak durumu belirtin sonrası için ekiplerimiz aracınızın bulunduğu noktaya gelip kısa sürede aracınızın açma işlemini tamamlamaktadır.


İmes Anahtarcı

İmes anahtarcı servisi hizmetiniz’de. Arızalı kapı kilitleri ve anahtarlarınızdaki sorunları çözüyoruz. Kapınızı açmayan anahtarlarınızı fazla zorlayarak kilidinizi de bozmayın hemen bizleri arayın ve ekip çalışanlarımız sizlere yardımcı olsunlar. Eğer kendi başınıza iş yapmaya kalkar iseniz başınıza daha büyük maaliyetler açabilirsiniz.

İmes anahtarcı olarak ev,oto,kasa anahtar sorunlarınıza çözüm buluyoruz. Sizlerin mağduriyetini 7/24 gidermek için vardıyalı sistem ile ekiplerimizi gece gündüz aktif olarak çalıştırmaktayız. Başınıza gelebilecek anahtar açmama sorunları için lütfen bize ulaşın ve sorununuzu profesyonelce çözelim. İstanbul anadolu yakasında tüm bölgelere servisimiz mevcuttur.


                                                                   İmes Çilingir

İmes Oto Çilingir

İmes Kapı Tamiri Servisi

İmes 24 Saat Açık Çilingir

İmes Çelik Kapı Tamiri

İmes Anahtarcı

İmes Kasa Çilingir

İmes Kale Kapı Servisi

İmes Kilit Değişimi

İmes Dierre Kilit Servisi

İmes Gece Açık Çilingir

İmes en yakın çilingir

İmes çevresinde çilingir

İmes yakınında çilingir

İmes acil çilingir

İmes gece acil çilingir

İmes gece açık çilingir

İmes 24 saat açık çilingir

İmes mahallesinde çilingir

İmes hızlı çilingir

İmes uygun çilingir

İmes ucuz çilingir

İmes bölgesinde çilingir

İmes nöbetçi çilingir


– ÜRÜNLERİMİZ –

Call Now Button